N-VA Hoboken verrast zijn leden met mooie attentie

Op 25 december 2020, over deze onderwerpen: Onze Fractie
Kerst

De eindejaarsperiode is dit jaar op zijn zachtst uitgedrukt, anders. We hunkeren naar gezelligheid en samen zijn en net dat is slechts in zeer minieme mate toegelaten. Ook vanuit N-VA Hoboken konden we onze leden dus niet mobiliseren voor een kerstfeestje maar daar hebben we iets op gevonden. We brengen zelf onze leden een coronaproof bezoekje en verrassen hen met een hartverwarmend theelichtje: een beetje licht en hoop kan geen kwaad in deze dagen, dachten we, en uit de eerste reacties blijkt alvast dat het gebaar ten zeerste wordt gewaardeerd.

‘Ik heb anders nog niemand gezien…’? Dat kan, de actie is nog maar net gestart. Onze bestuursleden zetten echter alles op alles om de eerstvolgende dagen bij alle leden langs te gaan.  Geen nood overigens voor wie net niet thuis is als we aanbellen, we komen dan graag nog een keertje terug. 

Bij deze alvast voor iedereen een zalig Kerstmis en een gelukkig en gezond 2021

Bestuur N-VA Hoboken

Foto-album

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is